SAAME TUTTAVAKS!


Lillerand OÜ on väikeettevõte, tegutsedes aastast 2013. Meil on kaks lille- ja kingipoodi, millest üks asub Haapsalus ja teine Laulasmaal. Lisaks on võimalus tellida lilli ja kingitusi meie e-poest. Lillekuller toimetab lilli ja kingitusi Haapsalu ja Läänemaa piires. Teistes piirkondades kokkuleppel, võtke julgelt meiega ühendust. Uinuvaid roose ja kingitusi on võimalus tellida üle Eesti pakiautomaadi teenust kasutades. Alati on võimalus ka kaubale tulla ise järgi meie poodidesse kohapeale.

Lillerannas toimetavad pikaaegse kogemusega kvalifitseeritud floristid, kes hoiavad end igapäevaselt kursis hetke trendidega ja arendavad end läbides uusi koolitusi.

Pakume laias valikus lõike- ja potililli, uinuvaid roose, erinevateks sündmusteks ja tähtpäevadeks sobilikke lilleseadeid, -kimpe ja -dekoratsioone.

Kingivalikuks on Eestimaa käsitöötooteid, mille sortiment meil tihti täieneb. Soovime pakkuda oma klientidele alati midagi uut ning tutvustada meie oma vahvaid Eesti väiketootjaid.

Pakume nii pulmapeo kaunistamise täisteenust kui ka võimalust tellida üksikuid dekoratsioonielemente. Lisaks on võimalus tellida floristiteenust peokohas ehk soovi korral valmistame külaliste poolt kingitud lilledest seaded.

Matuste puhul pakume matuse- ja käsileinakimpe ning samuti matusepärgasid vastavalt teie soovidele ja koos kirjutatud lindiga.

Teenusena pakume veel õhupallide täitmist heeliumiga, kingituste pakkimist, ruumide dekoreerimist erinevateks üritusteks. Samuti on meil teenused äriklientidele.

Rohkem infot meie pakutavatest teenustest leiad SIIT.

Meie eemärk on pakkuda klientidele meelerõõmu lilledest ja imelistest Eesti käsitöötoodetest.JÄLGI MEIE TOIMETUSI