SAAME TUTTAVAKS!


Lillerand lille- ja disainistuudios tegutseme aastast 2013, kui alustasime oma ettevõttega Eesti Töötukassa ettevõtluse alustamise toetuse ning Läänemaa arenduskeskuse abil.

Asume imekaunis romantilises Haapsalus, Rannarootsi keskuses (Rannarootsi tee 1). Alustasime tegevust tavapärase lillepoena. Aastatega oleme laiendanud oma poepinda ja tootevalikut Eesti ja välismaiste disainerite ja kunstnike loominguga ning ägedate brändidega, tutvu lähemalt SIIT.

Soovime tuua Haapsalu kohalikele inimestele ja linna külalistele lähemale kõike seda, mis meid inspireerib. Hoolega valitud tooted, milles kohtuvad kvaliteet, kaasaegsus, lihtsus ning isikupära. Tule tutvuma Haapsalu suurima lille- ja disainipoega, kust leiad ehteid, rõivaid, kosmeetikat, gurmeetooteid, kodusisustust ning lilli.

Lisaks pakume lillekulleri teenust iga päev Haapsalus ja Läänemaal. Infot kõikidest meie pakutavatest teenustest leiad SIIT.Jaanika A. on Lilleranna looja ja florist. Lõpetanud Räpina aianduskooli ja täiendanud end erinevatel floristika seminaridel ja koolitustel. Lilledega töötamise kogemust on aastast 2011. Kõik Lilleranna administratiivsed küsimused on samuti tema hoole all.
Lemmik lill on liilia.
Jaanikale meeldib veel reisimine, raamatud, jooga.
Väga oluliseks peab enesearengut.

Katrin on samuti üks Lilleranna loojatest. Koolitüdrukust peale armastanud lilli sättida. Läbinud erinevaid floristika seminare ja koolitusi ning nüüdseks on kogenud florist.
Hobist on saanud tema igapäevane töö.
Lemmik lill on nelk.
Katrinile meeldib teostada end läbi kauni loomingu - kultuur, käsitöö, kokkamine.

E-poe ja sotsiaalmeedia kanalite haldaja ja paljude meie fotode autoriks on Jaanika K. (www.jtp.ee
Poes kohapeal kohtute ka meie abilise florist Nadeždaga. Lisaks on meil veel palju armsaid abilisi ja toredaid koostööpartnereid.

Peatse kohtumiseni!
Tagasiside, ettepanekud, mured või head soovid saada meile teele siit:

Email again:
JÄLGI MEIE TOIMETUSI