MATUSED

MEIE PAKUME:

Käsileinakimbud alates 25€
- Matusekimbud alates 45€
- Matusepärjad kuuseokstega alates 65€, täislilledest pärg alates 59€Email again:

Matusekimbud erinevad tavakimpudest nii, et need ehitatakse tihti spetsiaalsele plastvahuga (oasise) alusele. Plastvahul olev kimp on suurem, kui tavakimp ning püsib haual ka kauem vastu ning nende kujud võivad olla erinevad. Kõige levinumad on piklikud, ümarad ja tilgakujulised. Samuti võib sellistesse kimpudesse seada väga paljusid erinevaid lillesorte, näiteks roose, kallasid, liiliaid, nelke, krüsanteeme jpm.

Matusepärjad seatakse samuti plastvahu (oasise) alusele, kuid sedapuhku pigem ringikujulisele. Lilled seatakse kuuseokastest alustele ning traditsiooniliselt seatakse selle külge ka kaastundeavalduse või kadunu nimega valge või must lint.

Lillede ja lilleseadete valimisel tuleb eelkõige arvestada, kas kadunu enda või tema lähedaste soovidega. Kui tegu on tuhastamisega, mille puhul ei pruugita urni surnuaeda matmist kohe läbi viia, on parimaks valikuks käsileinakimbud. Tihti annavad aga lähedased juba varasemalt enne ärasaatmist teada, milliseid pärgi, lilli või kimpe oodatakse.

Pärgadele ja kimpudele lisame vastavalt teie soovile ka lindi koos tekstiga. Juhime tähelepanu teksti kirjutamisel, et leinavad kadunu lähedased ja mälestavad kaugemad inimesed.

TEHTUD TÖÖD