BRÄNDID


 
Arro Porcelain asutaja Liisu Arro on keraamik, kes leiab inspiratsiooni igapäevaelust. Ta seob tavalise erilisega, maagilise ja ekstravagantse klassikalisega. Selle tulemusena on tema looming kordumatu ja kõrge kvaliteediga, mis peab vastu ka igapäevase kasutamise väljakutsed.
Tule meie disainistuudiosse külla ja tutvu imelise Liisu Arro loominguga kohapeal.
 
Haruu – inspiratsiooni ja elustiili bränd, kus kohtuvad ürgne loodus, jätkusuutlik eluviis ja koos loomine pereettevõttena. Soov luua igasse päeva mõtestatud tooteid, mis kandes looksid rahulolu nende kandjatele, oleksid inspireeritud loodusest ning ajatust stiilist ja tooksid kandjale rõõmu rohkem kui hetkeks. Haruu riideesemed on valminud Eesti väikestes õmblustöökodades, et toetada omasid.
Tutvu Haruu toodetega meie e-poes SIIT või tule meie disainistuudiosse külla, kus ootab sind veelgi laiem tootevalik.
Kity Disain portselanehted on valminud 100% käsitööna, suure hoole ja armastusega ning annavad sulle võimaluse eristuda massist, rõhutada oma naiselikku isikupära ja elegantsust.
Tutvu Kity Disain ehetega meie e-poes SIIT või tule meie disainistuudiosse külla, kus ootab sind veelgi laiem tootevalik.
 
 La Kiara - suur valik kauneid ehteid, mida kanda nii pidulikel hetkedel kui ka igapäevaselt. Kaunis värvide ja kujundite mäng inspireerivateks hetkedeks.
Ootame Sind meie disainistuudiosse külla uudistama La Kiara ehteid kohapeal.
 
LUMI loob nahahooldustooteid, kus teadmised ravimtaimetedest ja biotehnoloogiast sillutavad teekonna ilusama ja tervema nahani. Kõik LUMI tooted arendatakse ja toodetakse Eestis ning on tulvil looduslikke külmpressitud õlisid ja värskeid tooraineid. LUMI on spin-off-ettevõte Tartu ülikoolist, mis võimaldab luua ja tagada parimat võimalikku nahahooldust, tuginedes uusimatele teaduslikele uuringutele. Nahahooldustooted, mis pakuvad tõestatult taastavat ja vananemisvastast kasu. Enamus on lõhnavabad ning sobivad ideaalselt tundlikule nahale.
Tutvu LUMI toodetega meie e-poes SIIT või tule meie disainistuudiosse külla, kus ootab sind veelgi laiem tootevalik.
 
Luste on põhjamaine elustiili bränd, kelle eesmärgiks on panna kõik mida nad loovad elama ning tuua rõõmu ja värvi Sinu igapäevaellu. Tehes seda läbi julgete ning omanäoliste illustratsioonide, mis on inspireeritud põhjamaisest loodusest.
Tutvu Luste toodetega meie e-poes SIIT või tule meie disainistuudiosse külla, kus ootab sind veelgi laiem tootevalik.
Väike kodumaine bränd Loko Designsi iseloomustab lihtsus, elegantsus ja stiil. Idee kasvas välja ühest ülikoolis tehtud loomeprojektist, mis äratas huvi rõivadisaini ning oma brändi loomise vastu. Soov oli luua midagi, mis oleks nii praktiline kui ka samas sentimentaalse väärtusega. Loko Designsi pusad ja t-särgid annavad võimaluse jagada sinule armast asukohta ka teistega, tehes seda stiilselt ja tagasihoidlikult.
Tutvu Loko Designsi toodetega meie e-poes SIIT või tule meie disainistuudiosse külla, kus ootab sind veelgi laiem tootevalik.
Magrada Organic Cosmetics on loodud ratama igaühes peituvat loomulikku ilu. Tegemist on pereettevõttega, mille sütitavaks jõuks on tegus ema-tütre duo. Valikus on tooted juustele, näole ja kehale, mis sobivad ka kõige tundlikumale nahale. Samuti kuuluvad sortimenti esteetilised ruumilõhnastajaid. Kogu Magrada Organic Cosmeticsi valik on mineraalõlide, parabeenide, kunstlike värvainete ja silikoonide vaba. 
Tutvu Magrada Organic Cosmeticsi toodetega meie e-poes SIIT või tule meie disainistuudiosse külla, kus ootab sind veelgi laiem tootevalik.
 
Pikaajaline kogemus ja kirg viis Moonstari loomiseni 2014. aastal. Põhitellimuste kõrval on lisaks neil 3 kaubamärki - Moonstar, Mönna ja Flow By Moonstar. Eesmärk on luua tooteid, mis pakuks Sulle hoolivust ja rahulolu ning oleksid ökoloogiliselt valmistatud ja keskkonda säästvad.
Tutvu Moonstari toodetega meie e-poes SIIT või tule meie disainistuudiosse külla, kus ootab sind veelgi laiem tootevalik.
 
RÄTT kasutab oma toodete valmistamiseks kangaid, mis on OEKO-TEX sertifikaadiga.
Tutvu Rätti toodetega meie e-poes SIIT või tule meie disainistuudiosse külla, kus ootab sind veelgi laiem tootevalik.