Pulmad, pruudikimp, lilleseaded – kõik peab olema ideaalne! Soovid unistuste pulmi? Soovime muuta Sinu päeva unustamatuks!

Pulmalilled: pruudikimbud, peokoha- ja kirikukaunistused

Iga pulm on omanäoline ning eriline päev Sinu elus. See on kaunis sündmus, mis peab olema ideaalne. Lilled aitavad pulma muuta veel enam luksuslikumaks, annavad meeldiva atmosfääri ning kaunistavad interjööri. Sooviksid kaunite lilledega kaunistatud pulmapeo paika, kuid pole kindel milliseid värve valida või mis stiilis kaunistada? Meie pakume nii pulmapeo kaunistamise täisteenust kui ka võimalust tellida üksikuid dekoratsioonielemente. Samuti pakume floristiteenust kohapeal (st. soovi korral valmistame kingitud lilledest seaded ka kohapeal). Lilleseadete ja -dekoratsioonide valmistamisel lähtume tellija peoteemast või erisoovidest – kõik on Sinu enda teha. Valikus on nii klassikalisi kui ka erinevaid fantaasiakimpe.

Pruudikimp ja selle valik oleneb eelkõige pruudi ja tema kleidi stiilist, mugavusest ja praktilisusest kuid ka eelarve suurusest. Soovime, et pruudikimp oleks enamat, kui aksessuaar – et see väljendaks nii armastust kui hoolivust. Meie valik ei piirdu ainult pruudikimbuga: lisaks saab meilt tellida ka pruudipärga, peigmehe rinnanõela, lillekaunistusega käevõrusid jms. Me tahame mõista Sinu visiooni ning loome vastavalt sellele lahenduse.

Lillevalik oleneb ka sellest, mis lilled parasjagu õitsevad ning saadaval on. Kui Sa pole aga kindel, milliseid lilli enda pulma kaunistama võtta või millist pruudikimpu valida, siis aitame meie.

Milline lillesort on kõige sobilikum?

Kevadise pulma juurde sobib kõige enam tulp. Tulpide värvivalik on lai ning igaüks leiab endale meelepärase õie. Tulp on lihtne lill ning just seetõttu sobib interjööri kaunistama, andes sellele õrna väljapeetuse. Peale tulbi on piibeleht üks levinumaid lilli, mis just kevadel-varasuvel pulmades kasutamiseks populaarne on. Piibelehe õrnvalge värvus ning meeldiv aroom annab kokku kauni tulemuse. Peale selle püsivad piibelehed vaasis kaua vastu ning pole muret, et mõni lill ära vajuks.

Kindlasti on üks kuninglikumaid valikuid orhidee: oma laia värvivalikuga (roosa, sinine, valge või lilla jt.) on see mitmekülge lill ideaalne elegantse pulma kaunistuseks ning miks mitte ka pruudikimpu. Suvistesse pulmadesse sobivad kindlasti kodumaiselt armsad karikakar ja rukkilill. Olgu siis dekoratsiooniks või pruudikimpu – need kaks lillesorti loovad koos ühe lihtsa, kuid veenva kombinatsiooni. Kui on aga soov oma pulm tõeliselt hästi lõhnavaks muuta, siis on pojeng parim valik. Pojeng on valitud üheks maailma parimalt lõhnavaks lilleks ning selle lopsakad ning suursugused õied on ideaalsed dekoratsioonielemendid või pruudikimbus.

Üks kõige klassikalisemaid valikuid on kindlasti roos. Roos on tõeline armastuse sümbol ning seda on saadaval igal aastaajal. Samuti on roos mitmekülgne just seetõttu, et selle värvivalik on lai – olgu pulmad tagasihoidlikud või suursugusemad – sobiliku roosi leiame alati. Roosiõied peokohakaunistuseks on üks levinumaid valikuid ka dekoratsioonidel.

Paljusoovitud lilled pulma on veel ka hortensia ja liilia. Hortensiad on väga väärtuslikud ja hinnatud ilutaimed. Hortensiat on võimalik pruudikimpu lisada juba kevadel ning osade sortide pilkupüüdvaid lopsakaid õisikuid saab imetleda talve saabumiseni. Pruudikimbud helesinise hortensia, valgete rooside ja freesiatega või roosa hortensia ja kreemikate roosidega on muinasjutulised.  

Kindlasti ei saa unustada lillemaailma üht suursuguseimat elanikku – liilia. Liiliat on juba vanades legendides kirjeldatud kui jumalannade lille, mida on seostatud nii armastuse jumalanna Aphrodite kui ka amatsoonide ja süütuse jumalanna Artemisega. Ilmselt just seetõttu on ta pulmades üks enimkasutatud lillesorte – selle ilu sümboliseerib ideaalselt selle imelise ja erilise päeva tähtsust. Olgu selleks pruudikimp või dekoratsioonid, liilia ilu kaunistab kõike, mis tema ümber.

Lisaks liiliale valitakse tihti pulmalilleks ka kalla. See imeline lill sümboliseerib puhtust, abielu ning pruudi ilu – see on naiselik ja kaunis lill. Samal ajal sümboliseerib kalla ka taassündi ja ülestõusmist. Iseenesest ei kanna see ilus lill negatiivset tähendust, vastupidi – see on puhtus ja ilu, noorus ja süütus. Tänu oma naiselikule vormile on kalla ka väga seksikas lill. Punane kalla sümboliseerib armastust ja kirge. Kalla ei ole tavaline lill. See on suhteliselt haruldane ja seetõttu ei saa selle puhul lähtuda stereotüüpidest paaris ja paaritu arvu kohta. Kaks kallat sümboliseerivad abielu – meest ja naist. Kuna tegu on sedavõrd majesteetliku lillega, on kalla ilus ka oma üksinduses.

Olenevalt pulma teemast ning pruudikimbu ja dekoratsioonide valikust, saab meil tellida ka peigmehe rinnanõela. Veendume, et rinnanõel oleks harmoonias nii oma armastatu kleidiga kui ka kimbuga. Pulma lilleseadete puhul on kindel, et meie looming ei jää märkamatuks ning annavad sellele erilisele päevale palju juurde. Lilleseade ning pruudikimp on ühed esimesed asjad, mida ka külalised märkavad ning meie abil on kindlustatud meeldiv lõpptulemus, mis jääb paljudele aastateks meelde. Meilt saab ka tellida nimekaarte, launumbreid ja lauaplaane.

Meie Lilleranna meeskonnaga oleme valmis ära kuulama klientide erisoove ning oleme selle põhjal valmis looma ideaalse lilleseade, kimbu, pärja või muu aksessuaari. On oluline, et pulmapäeval oleks kõik vastavalt pruutpaari soovidele ning vajadustele. Seega – meie aitame Sinu pulmapäeval olla veelgi ilusam, veelgi kaunim, veelgi säravam.

Kirjuta meile oma soovist e-mailile lillerand.lilled@gmail.com, helista +372 569 49 761 või astu läbi meie kauplusest Haapsalus või Laulasmaal.

 

Kui see leht oli sulle kasulik, siis kliki “Meeldib” ja kui võiks ka sinu sõpradele huvitav olla, siis kliki “Jaga” Aitäh tagasiside eest!